Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rendeltetek már eBay-ról?...

Rendeltetek már eBay-ról? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sok a kínai gagyi!
2012. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden héten rendelek valamit. Sokkal jobban megéri mint boltban vásárolni.
2012. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 LeGrady válasza:
100%

Nekem jók a tapasztalataim, magával az oldal működésével kapcsolatban. PayPal-t használok mellé egy virtuális kártyával, amin sosincs nagy összeg.


A termékek már egy más kérdés, hiszen minőségi garancia nincs. Jómagam "száz forintos" boltként használom. Eddig minden rendelésem megjött, és a minőséggel sem volt gondom, bár nem is tettem nagyon magasra a lécet.

2012. okt. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Én is rendletem már főként új nagyobb értékű dolgokat (babakocsit, gyerekülést autóba) ami itthon drágább mert azért a posta sem kevés és egy kiseb értékű holminál nem biztos hogy megéri..nem csalódtam, persze mindig csak tuti eladótól vásárolok akinek a visszajelzései igazolják a megbízhatóságát.
2012. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
1x próbáltam rendelni és nem jött meg.Tegyük hozzá,hogy ha jobban szétnézek akkor láthattam volna,hogy kamu hírdetés.DE VISSZAKAPTAM A PÉNZEM.(9750ft)Sok kamu dolog van fent ez biztos.De ha profi eladótól vásáról az ember akkor szerintem tuti a dolog.Ismerőseim nem panaszkodnak.Várakozási idő az elégsok mondjuk ha Kínából jön a cucc.
2012. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
2012. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt kérdezném azzal a kiegészítéssel, hogy nem merész dolog (a Magyar Posta miatt) külföldről csomagot feladatni? Én már annyiszor hallottam, hogy eltünedeznek a feladott holmik útközben, hogy nem merek az eBay-ről rendelni semmit. Aki tud, légyszi cáfoljon rá...miket rendeltetek, amik meg is érkeztek?
2012. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Én rendeltem már amerikából egy processzort ami nagyon jól működik meg hongkongból egy távcsövet ami elég gagyi de olcsó is volt, eddig elégedett vagyok az ebayel.
2012. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Na meg annyi hogy ha valamit rendelsz kinából akkor az olyan dolog legyen ami nem törékeny, a kinaiak csak halomra bedobálják a cuccokat a gépbe aztán ami törékeny az biztos hogy össze is törik.
2012. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éve rendelgetek, sose veszett el semmi, minden megérkezett épségben eddig. Csak olcsó dolgokat rendelek. 10ezer ft alatt. Pl ruhák, cipők, ékszerek, sminkek, krémek, egyéb kacatok, meg női dolgok.
2012. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!