Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bőr ülőgarnitúrát mivel lehet...

Bőr ülőgarnitúrát mivel lehet ápolni?

Figyelt kérdés

sziasztok.

vettünk egy használt ülőt,de dohos szaga van,és penészes.mivel tudnám rendbe hozni?


2008. máj. 20. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Szia.Mosd át domestoszos vízzel a penész miatt,aztán vegyél bőrápolót, az elég viaszos cucc, így szép fényes, ápolt,lesz és nem törik ki.
2008. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy domestost tegyél rá! Hagyd kiszáradni, utána pedig mosd le finoman vizes szivaccsal. Utána még 1x mosd át padlófelmosóval pl. ajax almás. Attól jó lesz az illata is. Utána avonos kézkrémmel kend jól át és hagyd úgy 1napig. Utána meg jöhet a szokványos bőrápoló. Én is így csinálom.
2008. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.A kézkrémtől szerintem foltos ,és matt lesz.Legalábbis mikor a lányom összekeni a miénket mindig le kell mosnom mert undi.Nyugodtam töröld le domestosos vízzel,semmi baja nem lesz,legalább a gombát ami a dohot, meg a panészt okozza kiírtod.
2008. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!