Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapétázásnál mi a jobb-...

Tapétázásnál mi a jobb- lekaparni a régit, vagy a régire tenni az ujat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lekaparni a régit, mert ha az feljön, akkor jön vele az új is.
2012. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lekaparni!

Vizes ecsettel kend be, várj félórát, általában kaparás nélkül le szokott jönni.

2012. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. okt. 20. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen tapéta és mit akarsz rá ragasztani, és hogy mivel ragasztották, mert ha nagyon ott van akkor rá lehet rakni volt már rá példa hogy óráig áztattam és még úgy is darabokba jött le szenvedés volt ezerrel xD
2012. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előzőt leszedni, szivaccsal vagy ecsettel bevizezni és vasalóval leszárítani. Utána szinte egyben is lejön és nem kell kapargatni sem. Utána elkészíted a ragasztót (tudtommal) egy napig kellene állni hagyni, és utána hengerrel felvinni az új tapétára a ragasztót. Közvetlenül a falra kell ragasztani, mert ha a másikra ragasztod, akkor a két tapéta vizességének, megnyúlása következtében, buggyos lehet, ami nem lenne túl szép.
2012. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdem :)
2012. okt. 22. 15:09
 7/8 Vattil válasza:
a legjobb ha rábízod a szakemberre
2012. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az a logikus szerintem, ha eltávolitod a régit, ahogy azt mindeki javasolta! Én ugyan nem vagyok tapétás, de láttam, hogy dolgozik a szaki: pontosan azt csinálta, amit az Előzőek irtak, utána megvizsgálta a vakolatot, ahol laza volt, leverte és pótolta, nagyjából lesimitotta az egészet, és utána kezdte a tapétát ragasztani.
2012. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!