Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szekrénysor látványterve...

Szekrénysor látványterve praktikusan?

Figyelt kérdés

Szeretnék árajánlatot kérni egy szekrénysor elkészítésére lehetőleg több szakembertől is. Mivel ha már gyártatok, akkor olyan sort szeretnék, amilyet elképzeltem, készítenék egy látványtervet, amivel szerintem egyszerűbb elmagyarázni az elképzeléseimet.

Nézelődtem a lehetséges programok között, és a Mobi3D nevű célszoftver demója tetszik a legjobban. Kellően "lebutított" felület, és sok lehetőség. :) Sajnos a demó a komplett tervezéshez nem elég, 200$-t meg nem szívesen fizetnék a teljes verzióért egyetlen sor megrajzolásához. Van valakinek tippje, hogy lehet ezt megoldani? ;)

Köszi előre is!



2012. okt. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy ingyenes vrml-szerkesztővel csináltam, de már nem emlékszem a nevére.
2012. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked erre van szükséged. Ingyenes, és végtelenül egyszerű a használata.: [link]

Esetleg a program segítségével a netről, mások által elkészített modelleket tudsz letölteni, innen.:

[link]

Ezeket a modelleket, akár tovább is szerkesztheted.

a youtube-on milliónyi oktatóvideót találsz, de ha fogékony vagy az ilyen dolgokra, akkor egy óra alatt profi módon használhatod a programot.

Az elkészített modell, fénykép formájában kinyomtatható.

2012. okt. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Olyat ismerek, hogy 3D Lakástervező mesterfokon. Ja, és ez nekünk CD-n van meg.
2012. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

@Kispofa75


Köszönöm, leszedtem ezt is a hétvégén, és ügyködtem is vele, de nehezen boldogulok. Azért tetszett a Mobi3D, mert az tényleg egyszerű (még a SketchUp-nál is). Igaz, csak tapipadon próbáltam, mert egér nem volt nálam, és a letölthető modelleket sem fedeztem fel magamtól. Adok neki még egy esélyt. :)

Köszönöm!

2012. okt. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!