Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszobába ufólámpa helyett...

Fürdőszobába ufólámpa helyett mit javasoltok?

Figyelt kérdés
az ufó foglalatába beleégett az izzó fém része és így már nem működik.....
2012. okt. 22. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nappal le kell kapcsolni az áramot és ki kell belőle szedni a hibás részt. Ilyenért nem szokás eldobni a lámpát. Nagyon vészes esetben a foglalatot cserélni kell 2-300 forintért...
2012. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából utálom csóró lámpát, tehát nem is baj h elromlott....... És ezért szeretnék valami más fajtát helyette....
2012. okt. 22. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah értem. Hát nemtudom. Gyakorlatilag bármi jó, amit hizes helyiségbe fel lehet szerelni.

Nálunk egy UFo van felül a plafonon és 2 15W-os halogén a tükör előtt. 5 évig nem is működött az UFO mert az előző lakótól így örököltük meg, és nem tudtam helyrerakni olyan szarul volt kötve.

Idén egy másik szerelés miatt volt itt villanyszerelő, megmutattam neki, hát félórás küzdelem után beüzemelte, gyakorlatilag minden félre volt ott kötve, ami csak létezik... Az előző lakó berhelte oda be, csak ezt elfelejtette nekünk mondani. Csak azt mondta hogy nem jó lehet kontaktos...


Amúgy személyes vélemény: fürdőbe nem kell csicsa, a lényeg a fényerő, ne kelljen vakoskodni+hogy bírja a párás helyiséget.

2012. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szpotlámpa elég praktikus, ha be tudod valakova szereltetni:).
2012. okt. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!