Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel készítsem el az alábbi...

Mivel készítsem el az alábbi lámpát? Tapétaragasztóval, vagy ruhakeményítővel? (Link)

Figyelt kérdés

Továbbá, hogy rögzítsem az izzósort a lámpa belsejére?

Kreatív emberkék ötleteit várom! :)

[link]


2012. okt. 25. 13:24
 1/5 Abygel90 válasza:

Szerintem inkább vagy F.Bs ragasztót használj, vagy ragasztópisztolyt. Ezek sokkal tartósabbak (úgy is mondhatnám, hogy örök élet plusz 2 napig fognak ott maradni amit ezekkel ragasztasz fel).

De ez csak az én véleményem... én ezekkel csinálnám.

2012. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én decupage ragasztót használtam, mert az alap dekor anyagot is azzal vittem fel a a "vázra". Igaz és nem rácsos dekort, hanem szalvéta mintát ragasztottam rá utána, de volt a kreatívosnál rácsos is, szerintem ugyanaz. Így is tart már a dekor anyag ragasztása, meg rajta a szalvéta is már vagy 4 éve. A ledes izzósorhoz a kreatívosnál ilyen vékony drót rácsot adtak, arra van felfűzve, igaz, nekem nem ilyen csúcsos a lámpám, de ilyen: [link]


Gondolom van különbözé méret, meg lehet vágni stb. bele alakíthatod.

2012. okt. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Igen, láttam ezt a rácsot, de nem tudom hogy lehet azzal rögzíteni az izzósort.. Neten rendelném meg a cuccokat, nem tudom megkérdezni, hogy kell..

És a dekoupage ragasztó megkeményíti az anyagot? Mert ennél a lámpánál a sablont kiveszik, ha megkeményedett az anyag, nem marad benne. Többen kommentbe a keményítőt mondogatták.

2012. okt. 27. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A decoupage ragasztó kőkemény lesz, mikor megszárad:)
2012. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem igaz, a decoupage rohadtul nem lesz "kőkemény", megszilárdul az anyag de puha lesz és belehet nyomni... én egyszer húsvéti díszt csináltam vele ugyanilyen technikával onnan tudom..
2014. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!