Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába a márványos zöld...

Konyhába a márványos zöld csempéhez milyen illene? Konyhaszekrényt áthelyezzük és ezért kell egy plusz sor csempe. Olyat már nem kapni, ami eredetileg fent van, milyen színűvel egészíthetném ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Márványos szürkével szerintem elegáns lenne.
2012. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mozaikos,vagy kimondottan konyhai dekoros is jól mutatna,csak az drágább.A bútortól is függ.
2012. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A bútor éger barna-fehér keveréke, de főleg barna. Nem akarunk rá sokat költeni, a bútor is olcsó volt...

2012. okt. 28. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
A felemás csempe így is úgy is hülyén fog kinézni, szóval kb. mindegy.
2012. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán famintás csempe, de nem tudom tényleg furán fog kinézni. Szerintem ha anyagilag nem okoz gondot, akkor csempézzétek át, 2000 Ft/m2-ért már lehet normális csempét venni. Nem gondolom, hogy egy konyhába olyan őrült sok csempe kellene.
2012. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács, hogy érdemes minden csempéből, járólapból egy dobozzal többet venni, hogy hasonló helyzetekben legyen tartalék. Nem árt ha van egy csőtörés esetén sem, vagy ha ráejtesz valamit és pár lapot ki kell cserélni.
2012. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A konyhában nekünk is márvány zöld csempénk van. A konyhabútor halványabb zöld, míg a főzőlapja, világos, márvány szürke, pont ezért lett körülötte ugyanolyan szürke csempével kirakva a fal. Szerintem egészen jól néz ki. :)
2012. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Leverettük... :)
2012. nov. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!