Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha eladom a házam, mit csinálj...

Ha eladom a házam, mit csináljak a bútorokkal, ha az újba nem tudom vinni őket?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt jól kivitelezni? mert amíg nem adtam el, nem akarom elkezdeni eladogatni őket. ha bejön a vevő, költözni kell, de nem tudom hova vinni, mit tudok csinálni, ha nem tudom eladni egyből ami nem kell. Még azt sem tudom hogy mit tudok vinni, mit nem, egyáltalán milyen házat veszek majd, mi lesz benne stb. addig nem tudok házat nézni, amíg nincs vevőm. Más hogy oldotta ezt meg?

2012. okt. 30. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bútorozatlan albérletet veszel ki,oda átviszed és kész
2012. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz valóban hónapokig albérletben lenni, akkor szerintem nyugodtan nézelődhetsz házak után addig is, amíg neked nincs meg a vevőd.
2012. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Bútorbizományinak kell eladni.


Egyik nap hívtam őket, délután ki is jöttek, beárazták, amit lehetett, másnap el is szállították.

Amiért meg nem ad pénzt a bizományi sem, azt lomtalanítókkal kell elvitetni. Olyat kell keresni, aki ingyen elviszi.

2012. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!