Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhába milyen padlóburkoló...

Konyhába milyen padlóburkoló jobb, járólap, laminált parketta, vagy hajópadló?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Járólap.A konyhában gyakran előfordul,hogy valami lecsepeg,kiborul,gyakran kell felmosni,ezt a fa hosszú távon rosszul bírja.
2012. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nagylzs válasza:
100%
Szerintem is járólap. Kerámia, gránit vagy bármi aminek nem árt a víz, és tartós. A fa ilyen szempontból nem a legjobb választás. Nem véletlen, hogy a profi konyhákban az előkészítő asztal is valamilyen kőből van, és nem fából.
2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha gyakran szoktatok leejteni dolgokat, akkor én egyiket sem ajánlom. Ebben az esetben a PVC vagy linóleum padló a legjobb megoldás. Ugyanúgy vízálló, mint a járólap, de jobban ellenáll a leeső tárgyaknak (fedők, edények, stb.).


Ha viszont Nálatok nincs ilyen veszély, akkor járólap a legjobb megoldás.

2012. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a járólapra voksolok, ha pedig azt szeretnéd, hogy famintás legyen már van járólap is ilyen.


[link]

2012. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!