Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Körül-belül mennyibe kerülhet...

Körül-belül mennyibe kerülhet egy 30 négyzetméteres lakás kifestése?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy a festők milyen áron dolgoznak Ft/óra, másrészt, körülbelül egy fahéj és fűzöld festék mennyibe kerül erre a 30 négyzetméteres lakásra?

2012. nov. 1. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a festék nem sok, és ha nem gáz a fal, te is simán átkenheted egy hengerrel
2012. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod Te is csinálni - és sokkal jobban jársz.


Egyébként a festők nem Ft/ó-ban, hanem Ft/nm-ben dolgoznak

2012. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 20 négyzetméteres szobát ami 3 méter magas,50 ezerért festették ki.
2012. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen értem, hogy Én is kifesthetem meg is próbáltam, de mire lecsiszoltam és kigletteltem a repedéseket és átfestettem fehérre az összes falat rájöttem, hogy nem lett a legszebb. Vagy lehet a végére a festékkel lett valami mert nem fogott olyan jól mint az elején, pedig nem hígítottam. (héra fehér festék) Meg néha letéptem a falat mert túlságosan átvizesedett aztán megint nem akartam újrakezdeni a glettelést. Ezért gondoltam inkább hozzá értőt bízok meg, de ha nagyon drága akkor nekiállok megint . Na meg néhány helyre azért raknék egy két csík dizájn tapétát is. Körül belül akkor milyen Ft/nm-ben dolgoznak?
2012. nov. 1. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de drága. A festéket vidd fel több rétegben, és vékonyan! a rétegek között várd meg amíg megszárad, akkor nem fogja leszedni a henger. A héra az jó.
2012. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gomzoli ***** válasza:
100%
Azt is megtehetnéd, hogy a festés előtt átkened a falat mélyalapozóval, és úgy nem szedi le a vékony glettréteget a festék, ill. a henger. Természetesen két réteg között mindig meg kell várni a száradást.
2012. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy réteg az nuku, legalább kettő kell. A festéket pedig festés előtt össze kell keverni, hogy "fogjon". Valamint mindig meg kell várni a száradást, mert úgy jársz, hogy leszedi az előző réteget. Kicsit türelmesebben kell hozzá állni és megpróbálhatod újra, valamint nem ártana utána olvasni a neten vagy videókat nézni a youtubon (festő attila), megmutatja, hogy hogyan kell tapétázni is.
2012. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!