Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen bútorokat vegyek? 11L

Milyen bútorokat vegyek? 11L

Figyelt kérdés
új bútorokat fogok kapni csak még nem tudom hogy milyet szeretnék.a falam barack színű,ez marad és van egy világos barna zongorám ez is.de viszont nem tudom hogy milyen bútorokat kérjek ehez.az nagyon lényeges hogy sok polc legyen.mindent írjatok ágyat, ruhás szekrényt, sok polcot ,asztalt szóval mindent ami kell egy szobába írhattok kiegészítőket is de azért ne milliókba kerüljön egy bútor.ja a szobám közepes méretű és az egyik fele a falnak az dőlt mert tető alatt van a szobám.szóval írjatok lécci NORMÁLIS válaszokat .előre is köszönöm .11L

2012. nov. 3. 12:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Kérhetnél olyan szekrényt ami csak polcokból áll . Nekem is ilyen van és nekem is tetőtéri szobám van. Az egyik falon csak a polcok vannak különböző méretekben.

Egy egyszeű ágyat kérhetnél , aminek az anyaga a szekrényes polccal megegyezik. Kis asztalt is kérhetnél amihez kis párnákat raknál és arra lehetne ülni. Íróasztal is kellhet ami megint megegyezhetne az ágy anyagával.

Vagy ha szeretnél akkor babzsákfotelekkel is színesítheted a szobádat vagy egy fésülködő asztalt. Egy nagy tükör is elkelhet.

2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! valami fotó nem tudsz nekem küldeni?
2012. nov. 3. 16:35
 3/11 anonim válasza:
Szívesen, bocsi, de telefonról vagyok,, nem tudok képeket linkeli
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja nem baj még egyszer is köszi :)
2012. nov. 3. 17:21
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg fajtát tudsz ajánlani?
2012. nov. 3. 17:24
 6/11 anonim válasza:

én azt mondanám hogy tegyél fel piros függönyt és a padló parketta vagy szőnyegből van nem tom de a szőnyeg egyszínű legyen a függönnyel

nem tom menyit szánnátok rá de ágynak ezt a szettet ajánlom

[link]

ehhez van matrac

de ez is tökéletes de ehhez viszont kell venni matracot

[link]

erre ágynemű huzatnak szintén vörös színre gondoltam

ágy mellé 1 ilyen éjjeliszekrényt gondolok

[link]

az ágy másik oldalára 1 álló lámpát

[link]

ruhás szekrénynek ezt mondom

[link]

nem tom milyen asztalra gondolsz íróasztalra vagy simára na mindegy én arra gondoltam hogyha 1 térelválasztóval a szobát ketté osztjuk

[link]

és itt megoldottuk a polcokat is és a szoba másik részére kerülne ez az íróasztal

[link]

és a zongorád is

és ha a szobádban van tv akkor egy ilyen tv állványt vegyél hozzá

[link]

FONTOS HOGY MINDENT EGY SZÍNBEN VEGYETEK MEG

a barack színű falhoz meg a piros függönyhöz tökéletes szín bükk én ezt ajánlom

dekor elemeknek élővirágot tehetsz az éjjeli szekrényre vagy bármilyen képeket a falra

ha kevés lenne a polc a ruhásszekrény mellé egy ilyet veszel már jó

[link]

2012. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

huh te aztán értez a szoba berendezéshez :)köszi rengeteget segítettél lehet hogy megvan az új szobám!


de azért nem leállni a válaszokkal :)

2012. nov. 3. 18:20
 8/11 anonim válasza:

Nekem minden bútorom fenyő, kivéve az ágyamat.

Én fát ajánlok mindenképp a zongorád színe megadhatja a színét.

1.válaszoló voltam

2012. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi!majd még anyuéktól is kikérem a véleményüket hogy melyik a legjobb fajta
2012. nov. 3. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
egy a lényeg. na bútorlapból legyen a bútor amit vesztek. lehet drágább kicsit a fa de ezerszer tartósabb és szebb.
2012. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!