Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnék műszaki alaprajzot...

Hogy tudnék műszaki alaprajzot szerezni egy (társasházi) lakáshoz?

Figyelt kérdés
Most vásárolunk lakást és a bútorok beszerzése miatt tudnom kellene, hogy mi merre hány méter, cm stb. Szóval egy ilyen, műszaki rajzra lenne szükségem. Minden lakáshoz alapból tartozik egy ilyen vagy hol tudok szerezni?
2012. nov. 11. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Közös képviselőnek biztos van, vagy tud segíteni
2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, holnap felhívom!
2012. nov. 11. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Te is meg tudod csinálni, csak egy mérőszalag kell hozzá.

2012. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Okosabb, ha az eladót kéred meg, hogy engedje lemérni a lakást. Az alaprajz nem pontos. Tudom, mert voltam közös képviselő és minden lakás eltért valamennyire a tervrajztól.

Az sem lenne jó, ha a bútor és a fal között van néhány cm hely, de még bosszantóbb, ha a bútor pár centivel hosszabb, mint a fal.

Több olyan lakás is volt, ahol a fal a mennyezetnél 4-5 cm-rel szélesebb volt, mint a padlónál.

2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már voltam méricskélni, de egyedül tudtam csak elmenni és elég fura értékek jöttek ki itt-ott, valószínűleg elmértem, illetve nem mértem le mindent, ami még fontos lehet. Nem cm-re pontos adatok kellenek nekem.
2012. nov. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!