Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üvegajtóra, üvegasztalra...

Üvegajtóra, üvegasztalra tesztek védőfóliát ha kisgyerek van a családban?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,ami összetartja az üveget, ha esetleg beleütnének, belerúgnának véletlen és összetörne - így nem vág, nem annyira balesetveszélyes.

Használtok ilyen fóliát?

Köszi ha válaszolsz!


2012. nov. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, mi tetettünk, az ismerősein körében volt egy kisfiú, aki megbotlott, átesett az üvegen és szétkaszabolta az arcát. Nem szeretnék kockáztatni, bár nem olcsó, de van egy csomó felesleges dolog, amit az ember megvesz, inkább meggondolom egy ideig, hogy mire költök
2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg tudnád mondani, hogy kivel csináltattad? És mennyibe került?

Nekünk az Obi-ban ajánlottak, "egyszerű" átlátszó öntapadós fóliát! De nem tudom, fel tudnánk-e egyáltalán tenni úgy,hgy azért ne is legyen csúnya pl. az üvegasztalon...

Köszönöm ha még írtok!

2012. nov. 15. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

a miénk nem a legolcsóbb volt ,de fel is tették szakszerűen, az üvegalsztal aljára tetettük, mert sokszor mászkálnak az asztal alatt, sokat koppan a buksijuk. Víztiszta, én még akkor sem látom, hogy melyik oldalon van, ha szétszedem az üveglapokat nagytakarításkor.

Tőlük rendeltem: [link]

csodálkoztak, hogy miért az asztal aljára kérem, a tetejére szokták, hogy védjék az asztalt, de a fiam egyből bebújt és megmutatta, hogy hogyan is verheti be a fejét, már nem is volt több kérdésük. Vicces szitu volt.

2012. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az üvegajtóra tettem anno...nekem"egyszerű"volt,mert a nyomdában filmolux-szal (is)dolgozunk.

Ha van a közelben nyomda,nyomdai ellátó,dekoros,szita,vagy filmnyomó-menj be,kérj átlátszó öntapadót. Tapétaboltokban,művészellátóban is szokott lenni.

Én tettem mindkét oldalra,igaz,nem volt a legszebb,hisz "rapcsos" volt az üveg egyik fele.

Végső esetben a színes/nem átlátszó öntapi is jó,1~2 év múlva leszeheted.

2012. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és a linket id!


Ezek szerint viszont az egyszerűbb is jó lehet, amit nekünk ajánlottak az obi-ban? Gondolom az olyan v. hasonló lehet,mint amit egy tapétaboltban vehetünk!

Annak kb. 1000.- Ft/m az ára.


Köszi még egyszer!

2012. nov. 16. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
az is jó lehet, de szakembernek kéne felraknia, mert különben nagyon puklis lesz, az pedig iszonyú csúnya, legalábbis én nem szeretném azt nézegetni néhány évig...
2012. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is igaz.
2012. nov. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!