Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet ilyenkor szobat festeni?

Lehet ilyenkor szobat festeni?

Figyelt kérdés
Kedvet kaptam atfesteni a szobamat...most is meg lehet csinalni, vagy nem ajanlatos ilyen idoben?

2012. nov. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Az belül van:) Ha van fedett hely, ahova átpakolod addig a cuccokat... :) Viszont én nem értek hozzá, de ha fázós vagy, mert utána mondjuk jól kiszellőztetnél... Sz'al érted:D
2012. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. De gondoskodni kell a száradáshoz szükséges fűtésről és a megfelelő szellőztetésről, hogy ne fulladjatok meg a festékszagban. Arra viszont számíts, hogy a teljes száradásig lesz egy kis hidegérzeted a frissen festett helyiségben.
2012. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem kellene penésztelepeket gyártani. Ilyenkor télen, az elhúzódó száradás, a kelleténél hosszabb ideg fennálló nyirkosság könnyen okozhat nem kívánt meglepetéseket. Az sem mindegy milyen bázisú festékkel mázolnád ki. Szipuzni gondolom nem akartok. Tavasz végén térj vissza az ötletre szerintem.
2012. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!