Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ebédlő ugy 10nm körüli 3...

Az ebédlő ugy 10nm körüli 3 ajtó nyilik belőle 2 sárgás üveges most padlolapozzuk világosbézses szinű. Szeretnék kávé szinű falat hozzá?

Figyelt kérdés
szerintetek nem lenne sötét?eddig fehér volt de szinte mindig kapcsoltunk villanyt ha ott voltunk.ezért ugy gondolom ha barna lenne is mindig kapcsolunk villanyt.ill még arra gondoltam hogy csak az egyik fal lenne kávé a többi világosabb barna.szerintetek?

2012. nov. 30. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik
2012. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha a funkció marad és a sok ajtóból arra következtetek, hogy valamelyik irányban asszimmetrikus a helysé, magyarúl az asztal nem középen van, akkor a központi világítást a mennyezetre irányítanám, hogy onnét verődjön vissza a fény és az asztalt pedig lehet, hogy oldalfali világítással tenném hangulatosabbá és ezzel még lehetne energiát is megtakarítani! Persze ez csak találgatás, mert nem ismerem az elrendezést.
2012. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az ablakkal (ha van) szembeni fal legyen a legsötétebb, és a többi világosabb.

Imádom a kávészínt, csodás lesz!

2012. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm rendesek vagytok:)nincs ablak panel lakás csak az ajtók vannak.és akkor inkábbcsak az egyik fal legyen kávé vagy mehet mind?igazábol 2 szemben lévő fal van ami nagyobb rész a többi helyen ajtó van plussz az előszoba.én lefesteném mind kávéra és a plafont fehérre hagynám.szerintetek?
2012. nov. 30. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
csak egyet egész sötétre, a többi beige
2012. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egyet sütétre festenék, a többit világosabbra, mint írtam. Ha nincs ablak, akkor pláne, a fény miatt.
2012. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*sötétre :-)
2012. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó megpróbáljuk a sütétet egyik oldalon:)köszike
2012. nov. 30. 21:27
 9/14 anonim válasza:
Ha nagyobb teret szeretnél, akkor világos színt válassz, mert a sötét összenyomja optikailag a teret.
2012. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm kapuccsínot vettünk fehérrel világositjuk
2012. dec. 5. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!