Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyertyát szeretnék színezni....

Gyertyát szeretnék színezni. (elég sok színre lenne szükségem) Melyik boltot javasoljátok? Hol tudok ilyen festéket beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Viaszgyertyara gondolsz vagy zselere? A zselet is lehet, gondolom ilyen hobbyboltokban lehet kapni festeket. En a viaszgyertyat mindig zsirkretaval festettem, es mindig bejött. :)
2012. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kevés gyertyát akarsz és sok színben, akkor vegyél színes krétát, reszeld le, és keverd a felolvasztott anyagba. Gyerekkoromban szórakoztam ilyennel.
2012. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó ötletek! Köszönöm szépen!
2012. dec. 7. 15:39
 4/4 anonim válasza:

Rengeteg gyertyát készítek, mártom és öntöm is őket.

Én is azt tudom ajánlani, mint a többiek: viaszgyertyába viaszkréta. De én nem szoktam lereszelni, csak letörök egy darabot, és az olvadt viaszba dobom: 1-2 perc múlva az is felolvad.

Vigyázz: nem minden kréta színez egyformán (nem is fognak egyformán)! Ja, és ha később ugyanolyan színre lesz szükséged, nem biztos, hogy ugyanazt az árnyalatot mégegyszer meg tudod csinálni. Érdemes előre jól átgondolni a mennyiségeket!

Sok sikert!

2012. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!