Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Asztalterítőt,220-240x160-180...

Asztalterítőt,220-240x160-180 méretűt hol lehet venni, ami igényes, szép, nyomott mintás de nem damaszt, hanem alkalmi?

Figyelt kérdés
Ikea stb. felhozatala elég gyér és ez nagyobb méretű lenne az átlagosnál, leginkább fehéret vagy krémszínűt keresek. Van jó webáruház vagy lelőhely? Max 5000-et szánok rá?

2012. dec. 5. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A valódi damaszt is nyomott mintás, és a legelegánsabb minden alkalomra.

Régen minden valamirevaló háztartásban volt egy-kettő, ünnepi alkalmakra. (Nekem 5-6 is van, különböző méretben és mintában)

Semmilyen más szövött anyagot nem tudok elképzelni, ami jobb lenne.

Nézz körül a textilboltokban. Ott talán van 160 széles anyag. Azt csak körül kell szegetned.

2012. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a gondom nekem is. Lejártam a lábam, de sehol nem kaptam ilyen nagyméretű ünnepi terítőt.Végül méteráruként 150 széles barack színű damaszt anyagot vettem és beszegtem.
2012. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rendes damaszt az kifejezetten alkalmi egyébként.


De tényleg inkább anyagot keress igényes szép nyomott mintás alkalmi abroszt akkorában sehol se tudsz venni 5000-ből, anyagot még inkább, aztán biztos van valaki a családban akinek van varrógépe és beszegi, ha te nem is.


Én is ezzel szenvedek, egy olyan abroszt találtam, ami megfelelt volna, igaz a szélei szép mintásak, de 15 ezer forint, hát inkább veszek valami anyagot és beszegem.

2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!