Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek ilyen fotelja?

Van valakinek ilyen fotelja?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet tartós? Hány kilóig bírhat? Szeretnék egy ilyet, de nem vagyok biztos benne, hogy ennyi pénzért, megérné-e.

[link]



vagy esetleg ilyen:

[link]


2012. dec. 16. 16:40
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Személyes véleményem az, hogy az ilyen típusú fotelek nem használati tárgyak, csak dísznek jók.

Nincs az a helyzet, hogy kényelmesen lehessen használni.

2012. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon eros az anyag, amibol keszitettek, tehat felnott embert elbir,

itt nem az erossege miatt nem eri meg, hanem kenyelmetlen, tehat disznek tudnad hasznalni, mivel ebben lefekudni, hatradolni nem lehet, igy nem tudnad kihasznalni sem.

2012. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire tartós arra azt mondom hogy eléggé haveromnak van ilyenje és elég jól bírja, haverom meg 130 kiló simán elvan benne órákig. Elég kényelmes ez szerintem barátnőm is vágyik már egy ilyenre mert neki is volt csak a költözésük miatt összetört mert ráborult egy szekrény amikor a munkások rossz helyre tették és otthon akarták átrakni máshová.

A rajta lévő szivacs így nem tudom milyen abból ezer féle variáció van haveromék nem tudom hol vették de ők csináltattak egy maszekkal rá egyedibbet mert amit adtak az nagyon vastag volt meg kényelmetlen.

2012. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindhármótoknak a választ. :)

Igazából a minőségre voltam kíváncsi, mert a jyks-es tapasztalataim nem voltak valami jók. De ezek szerint nem lehet nagy baj vele.

Már ültem ilyenen, nekem sikerült eltalálnom azt a helyzetet, amiben kényelmesen el lehet lenni órákat is, úgyhogy ez nem rettent vissza.

Köszi szépen mégegyszer!

2012. dec. 16. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
egy üzletben poénból beleültem egy ilyenbe de sajgott a popsim utána...pedig max 1 percet ücsöröghettem benne :( egyébként nekem is tetszenek, de mivel arra alkalmatlanok amire ki lettek találva, így hanyagolom a dolgot :)
2012. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!