Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Látott vagy tett már valaki...

Látott vagy tett már valaki függönyt tetőtéri ablakra?

Figyelt kérdés
Tényleg akkora "paraszt" dolognak tartja mindenki?

2012. dec. 26. 11:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Párom szüleinél van a tetőtéri ablakon függöny. 2 vitrázs rúddal rakták fel. Nem olyan rossz.
2012. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos hogy más mit gondol?Ha függönyt akarsz rakj.Ennyi.
2012. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is fontos annyira más véleménye, hogy csak azért ne a saját ízlésemnek hódoljak. Csak agyamra megy, hogy az apósomék szerint ez a függöny-dolog is hülyeség és csúnya, és nem való rátenni, mert TETŐTÉRI! Ezért kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2012. dec. 26. 12:03
 4/7 schocko ***** válasza:
Szerintem csak valami sötétítő illik rá, a többi tényleg parasztság.
2012. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet rá, ahogyan tetszik nektek, bár nálunk elég hülyén néz így ki nekünk csak sötétítő vászon van ami olyasmi mint a redőny csak lehúzzuk aztán ha nem kell felengedjük ennyi.
2012. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Az én apósom meg 1 m-rel arrébb építette volna a házamat mint ahova lett.Hogy miért erre értelmes választ nem tudott volna adni így nem is kérdeztem.Csak hogy nehogy már úgy gondoljam hogy jól sikerült.Ennyi.
2012. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk tetősíkkal egybeépített ablak van, rajta pedig gyári sötétítő/homályosító nemtudom pontosan, ilyen natúr színű cucc. Én már megszoktam ezt és nehezen békülnék ki egy függönnyel :D
2012. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!