Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy nagy szobám és középen...

Van egy nagy szobám és középen nagyon üres a tér. Ide mit lehetne betenni? Asztalt meg ilyen izléstelen dolgokat nem akarok. Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képeket?

2013. jan. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

google > szoba kialakítása

[link]

2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
rakhatsz be valami térelhatároló polcos szekrényt, aminek csak vízszintes és függőleges lapjai vannak, és dísztárgyak, könyvek mehetnek rá.
2013. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ilyen érzeted, ha középre teszel egy tetszetős szőnyeget, és lelóg fentről egy látványos csillár.

A nagy térrel önmagában nincs semmi baj.


Szerintem jobb lenne, ha nem középre zsúfolnál be bútorokat, hanem a nagy szobán belül alakítanál ki szigeteket, bútorokkal, dekorációval, szőnyeggel és térelválasztóval elhatárolva funkciók szerint. Pl. egy tévénézős sarok, egy beszélgetős-leülős hely több személyre, egy kényelmes olvasós fotel, könyvekkel körülvéve, stb.

2013. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves első: eddig én is eljutottam csak nekem nincs beépitett ágyam,de franciaágyam sem. és semmi használható kép nincs.

a polcra én is gondoltam,de azért akkora azért nincs a szobám.

tévézősarora én is gondoltam,csak ahoz előbb még be kell szeretnem egy pici kanapé szerüt :D

Meg ha most jol megirom a felvételit kapok franciaágyat,és arra is gondoltam hogy azt ugy is be lehetne rakni a fal mellé,hogy épp középen legyen. Mondjuk még igy is nagy.Nem az a baj hogy nagy,hanem hogy én ilyen "kuckózós" vagyok,tehát jobban szeretem a pici helyeket ahol el lehet "bújni"

2013. jan. 1. 19:19
 5/5 anonim válasza:
Egy hamutartó tartót.
2013. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!