Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rosszul nézne ki egy keskeny...

Rosszul nézne ki egy keskeny előszobában 1,9 (szélesség) x2,7 (magasság) felületű tükörajtó? Két tolóajtórész, gardróbra. Az egész család le akar beszélni róla.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sem nézne ki rosszul.Sőtt! Még nagyobbítaná is optikailag a teret!
2009. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kifejezetten jó lenne, nagyobbítaná a teret. Nekünk egy viszonylag kicsi konyhában van egy tükrös elejű hűtőnk, és sokkal nagyobbnak látszik a konyha.
2009. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is marha jól nézne ki, de anyám is hívogat, hogy meg fogom bánni, meg jellegtelen lesz, meg a párom is azt hajtogatja, hogy gondoljam még át. Csak nekem az ilyen csicsás gardróbajtók nem is tetszenek, ez meg egyszerű, tágítja a teret...
2009. aug. 27. 21:40
 4/5 anonim válasza:

Szerintem mindenképp jó ötlet!

a teret nagyítja ami sokat jelent és ha neked tetszik, akkor ninncs miről beszélni:)


Jó szépülést:-)

2009. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól fog kinézni!Ha esetleg mégsem tetszene mikor kész van max lecseréled.De nyugi tetszeni fog.Nekem a fürdőszobám kicsi, és egy teljes tükör ajtós szekrény van bent.Tök jól néz ki!
2009. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!