Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha utálom a faliszőnyeget, és...

Ha utálom a faliszőnyeget, és az ágy csak a fal mellett fér el, akkor mivel védjem meg a falat?

Figyelt kérdés
SEMMIKÉPP nem akarok faliszőnyeget, mert szerintem ízléstelen, meg aztán hogy mutatna egy kristálycsilláros, fényes ágyhuzató, elegáns budoár stílusú szobában?
2009. aug. 28. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az ágyam a fal mellett van. SEmmi baja a falnak. Úgyse tolod neki telejsen hanem hagysz 10 cm-t nem??


Vagy ha nem néz ki hülyén tehetsz arra a részre lambériát, fábol, fényeset, butorral egyszínűt....

2009. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
Vagy tapéta, vagy lambéria, ha ezek sem tetszenek az ágynak kell csináltatni hát- vagy oldaltámlát
2009. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
oldaltamla szerintem se rossz megoldas, nem kell nagy legyen. vagy nalunk pl az a fal vallmagassagig vegig van rakva regi hajodeszka stilusu falemezekkel. nagyon esztetikus es erdekes.
2009. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sok pénzünk maradt már a felújítás miatt úgyhogy költségkímélő megoldás kell. Egyébként köszönöm a segítséget.:)

Amúgy az a baj, hogy szorongó típus vagyok így álmomban meg elalvás előtt is sokszopr közel húzodom a falhoz, mert az oylan védettségérzést ad. Ezért kopik, koszolódik.

2009. aug. 28. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor talán aza támla jöhetne szóba, csak franciaágy szélén nem tudom mennyire lenne logikus, mert ágyneműt nehezen lehetne arra az oldalra pakolni.


Akkor semmi hely nem marad ágy és fal között? avgy mekkora?

2009. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ágyhuzat anyagából tegyél "faliszőnyeget "a falra.Azt moshatod is,és harmonizál az ággyaddal.és nem is kerül sokba.
2009. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!