Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol lehet jóminőségű ágymatracot venni, van esetleg valahol matrac szaküzlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 17:29
 1/4 anonim válasza:
www.gigamatrac.hu
2013. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsolt75 ***** válasza:
Én a www.netmatrac.hu - n rendeltem. Állítólag nekik nincs üzletük, de a termékük bevált.
2013. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gigamatracot nem ajánlom. Több hetes csúszásban vannak a megrendelésemmel, és mindig hitegetnek hogy majd ekkor meg akkor lesz.... maguktól arra se képesek hogy szóljanak hogy bocsi, nem fog megérkezni....
2013. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A gigamatrac-nál ágyat szerintem ne vegyél, mert sosem lesz kész. A 6-8 hétre vállalt rendelést 11 hét alatt sem képesek elkészíteni. Valószínűleg az asztalosuk ilyen megbízhatatlan, mert amikor mondtuk, hogy visszakérjük az előleget akkor fölhívott és össze vissza beszélt. Ők csak egy három személyes bt, összecserélték az ágyat és azt hitték, hogy sürgős. Ha nem hitték volna, hogy sürgős hány évbe telne elkészíteni azt az ágyat? Nem tudom, de legalább visszaadták az előleget. Mondjuk így is ingyen "kölcsönvették" a pénzünket 11 hétig és amelyik napra mondták, hogy kiszállítják nem hozták ki és még nekünk kellett utána érdeklődni, hogy miért nem. Ráadásul miattuk vettünk ki szabadságot, na ezután kértük vissza az előleget. De még mondta az asztalos, hogy két nap ezutánra meglesz az ágy. De hogy lenne meg két nap alatt, ha 10 hét alatt nem készült el?
2014. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!