Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Beltéri válaszfalajtót szeretn...

Beltéri válaszfalajtót szeretnék rendelni 100x185 cm-es méretben. Honnan tudnám ebben a méretben megrendelni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem egyedi méret, ezért nagyobb barkácsáruházakban, vagy jobb tüzépeken is biztos árulnak.

Ezen kívül ajánlom, hogy a neten, a lakóhelyednek megfelelően, keress rá a nyílászáró centrum, vagy készítésre.

2013. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kunu lenke ***** válasza:
Szia.A Bp X kerületben a Jászberényi úton van egy ajtó ablak kereskedés ahogyan megyünk ki Keresztúr felé a felüljáró előtt balra mindenféle méretű ajtót lehet kapni és az árak is nagyon jók!Ha nincs véletlenül akkor csinálnak is.Én vettem már párszor ott ajtókat és makszimálisan elégedett vagyok mint kivitelező ritkán találkozni ekkora választékkal.Azt hiszem a híd-felüljáró elöt vele szemben jobbra a Ferroglobusz van ahol építőanyagot is árulnak nem lehet nem megtalálni!Sok sikert!
2013. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én akár hol kerestem a neten sehol nem találtam ilyen méretű válaszfal ajtót, ezért gondoltam, hogy ez egyedi méret lehet. Második válaszoló, az általad írt üzlet nevét esetleg megtudnád adni, hogy tudjak velük beszélni? Köszönöm
2013. jan. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!