Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek a konyhába érdemes...

Szerintetek a konyhába érdemes szőnyeget rakni, és ha igen, akkor milyen szövésűt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem használok, mert így sokkal egyszerűbb tisztán tartani. Ha nagyon hideg lenne, akkor esetleg valami könnyen mosható rongyszőnyeget tennék le.
2013. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A konyhába nem érdemes szőnyeget tenni, több okból sem

- morzsa- nem fogod tudni rendesen kiszedni a morzsát belőle, és vonzza a hangyákat

- víz és egyéb folyadék szennyeződések- bármi kiömlik, vizes és büdös lesz--

2013. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én olyan fürdőszobába valót raktam (nem tudom mi a rendes neve,de méterre lehet venni és ilyen szivacs szerű) 1-2 hetente kézzel kimosom és tök okés :) ha csak valami ráfröccsen akkor a felmosóval letörlöm róla.
2013. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Ilyet mindenféleképpen :)

2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem jó, mert nehezebb tisztán tartani a konyhát. Egy ismerősöm pedig megcsúszott rajta és eltörte a kezét.
2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

A képen levő szőnyeget nem lehet mosni, csak géppel tisztítani. Ha bármi ráesik, akkor nehéz róla leszedni.

Főzés, előkészítés közben sokszor esik le zöldség, vagy hús darab. Akkor mindig tisztítod a szőnyeget?

Konyhába nem való szőnyeg, ha ott főzni is szoktak.

2013. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

mi lehet az a rés a parkettán a mosogató előtt?


szerintem sem praktikus a szőnyeg a konyhába

2013. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A rés lehet fűtés


Attól függ milyen konyha, mekkora, mit csinálsz benne és hova teszed.


Nálunk a konyha egyben van az étkezővel, akkora mint egy hodály és az étkező részen van szőnyeg. Nem megy rá semmi, nem ott zajlanak a munkafolyamatok enni meg nem úgy eszünk, mint a disznók.

2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet az a rés talán egy padló-lefolyó is. (A mosogató előtt praktikus)
2013. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kilim meg egy rongyszőnyeg van a konyhában. Ezeket ki lehet rázni, porszívózni. Kifolyatni nem igazán szoktunk rá semmit, ha ritkán mégis megesik, mosószeres kefe a folton (ahogy a lakás többi szőnyegénél), de a totális mosást is bírják úgy félévente (a kádban). Nagy a konyhánk, egybe van az étkezővel és közel van a bejárat is, plusz kisgyerekünk is van, aki ugye sokszor a földön játszik, pakol - így jól jön lentre a plusz "szigetelés".
2013. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!