Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet venni étkező garnitú...

Hol lehet venni étkező garnitúrát?

Figyelt kérdés

Újan és olcsó legyen

több darab román bútort gyártótól

Magyarországon



2013. jan. 20. 09:51
 1/2 anonim válasza:

A BERONE webáruházban SEMMIKÉPPEN NE VEGYENEK ÉTKEZŐT : A BOVLI (elnézést BONI) nevü asztal ahány elem, annyi szin : egész világos lábak, majd 60-as évekbeli barna csikos tapétáju asztallap, sötétbarna oldallapok

és végül fehér, konyhába valo farostlemez. Az egész ugy néz ki, mintha az üzemben véletlenül talált megmaradt farostlemez darabokbol lett volna összetákolva. Ami a székeket illeti, a fa anyaga itt is eltérő, de annak ellenére hogy többször rákérdeztem, és csak a keleteuropai nyelvü katalogus felé irányitottak, a huzat se textil, se textilbőr, csak egy ócska hungarocell tapintású, fényes műanyag "huzat". Mindehhez mellébeszélő ügyfélszolgálat. Szállitás lyukas ujrahasznált kartonokban, vásárlástol elállás esetén odavissza fuvar a vevő költségén : 31300 forint !

2013. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát... nem tudom melyik bolygón élsz ember..már bocs :D de én rendeltem tőlük bútorokat, asztalokat, szekrényeket, dohányzó asztalt is mert már untam a régi cuccaimat... és le a kalappal marha jó anyagból van és már kb. 2 hónap óta érzem rajta az új szagot ami boldogsággal tölti el az egész családot hogy nem szart kellett venni amit a jófogáson árulnak.
2015. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!