Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szín illene az alábbi...

Milyen szín illene az alábbi hálószobába?

Figyelt kérdés

A hálószoba elég pici, de kényelmesen el lehet benne férni, és két ablaka van, ezért eléggé világos is. A laminált parketta világos natúrbarna, az ágy szintén, aminek futon-jellege van (minimalista). A többi bútor (komód) wenge színű.

Sajnos nincs ötletem a falszín/színek kiválasztásában. Nem szeretném a szokásos wenge-tejeskávé unalmas, de kétségkívül elegáns kombinációját, és a narancssárga/sárga/zöld színeket is szeretném kizárni.

Ami nekem nagyon bejön, az a türkizkék, vagy a lila, esetleg monokróm háló, viszont nem tudom, hogyan kellene ezeket ízlésesen megcsinálni. Stílusokban tetszik a neobarokk, a budoir jelleg és a minimál.

Ezekhez szeretnék falszín, kiegészítő, függönyszín/anyag ötleteket kérni. (lehet, hogy az ágyam kapna új ágytámlát)

Rólam, 21 éves lány vagyok, nem tanulok, szeretek otthon lenni, ezért sokat tartózkodom a szobámban.



2013. febr. 1. 16:32
 1/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Szerintem egy szép zöld árnyalat?!
2013. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ahogy írtam, zöldet nem szeretnék.
2013. febr. 1. 17:00
 3/4 anonim válasza:
Hm, padlizsán szín???
2013. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A türkiz- wenge összeállítás szuper. Tehát szerintem a fal legyen türkiz, cseréld le az ágytámlát és kárpítoztasd lilával. A hatás biztos nem marad el.

[link]

2013. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!