Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen zuhanykabint + zuhanytá...

Milyen zuhanykabint + zuhanytálcát vegyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem mire figyeljek, mivel igen árérzékeny vagyok, és félek, hogy megveszek valami ócskát, és pár év múlva megbánom. Mi fontos kabinnál illetve tálcánál?
2013. febr. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

én az üveget ajánlom, igaz megvan a veszélye, hogy összetörik, de szebb és könnyebb pucolni. sínes helyett zsanérost inkább, szintén a takarítás miatt, kevesebb az esélye a penésznek és a vízkőnek

az íves jobb, mint a szögletes, mert kisebb helyet foglal

a tálcánál a vastagabb, erősebb anyagú ajánlott, szóval szerintem érdemes többet áldozni rá, mert nem egy-két évre veszed

2013. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Annyival kiegészíteném az elsőt, hogy az íves valóban kisebb helyet foglal, de bent is kisebb a hely. A barátnőmmel szeretünk együtt zuhanyozni, egy 90x90 cm-es négyzet alapterületű zuhanykabinunk van. Ketten is kényelmesen elférünk benne.
2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a 90-es ívesben is el lehet férni ketten :)
2013. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsolt75 ***** válasza:
87%
Nekem 1m x1m-es állítható szögletes RAVAK van épített aljazattal 10 éve. Szerintem még legalább 10 évet ki fog bírni, de lehet örök darab lesz.
2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Semmilyent,főleg zuhany kabint nem . Már sok helyen szabadulnak ettől.Fürdőszoba felújításnál már mi sem tetettünk be semmit.A víz a lefolyó felé meglejtetve .

A zuhanyzó függönnyel elkerítve.A ma.függönyt meglehet mosni,tisztítása egyszerű.Zuhanyzó tálat sem kell suvickolni.Nincs belépés ,kilépés ,elcsúszás .A költségekről nem is beszélve. Testes embernek nem is való kabin,csak vergődik benn.A hétvégi házunkban is így van megoldva .

2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Sajnos nem mindenhol lehet megoldani azt, hogy elrejtsük a padlóban a lefolyót (pl. társasházakban) a beépített zuhanyzóhoz? Vagy maximum úgy, ha megmagasítják azt a részt, ahol a zuhany van, de így már jóval drágább ez a módszer, az eredmény pedig ugyanaz. Zuhanyfüggöny? Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de szerintem nincs igénytelenebb megoldás a zuhanyzó leválasztására.
2013. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szokratesz ***** válasza:

Ha rendes minőséget akarsz ésmég árban sem sci-fi az a Ravak gyártó termékei. Aztán még feljövöben van a Sanotechnik.Már egész jókat gyártanak. Aztán vannak a nagyon gagyik, amelyeknél a görgök kb 3 zárás-nyitás után elállítódi-eltörik-kiesik.... Na azokat nem.

S hogy alakra milyet veszel az a hely és igény meghatározó.

2013. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsolt75 ***** válasza:
100%
A standard kabin valóban nem egy nagy méretű és kényelmes kabin. Ezért vettem én is 1x1 es méretűt. Akkoriban ezt a Ravak kínálta csak. Nem bántam meg mert akár 2 személy is befér olyan tágas. Nyilván egy lekerekítettbe kevesebb a hely és az is lehet, hogy mindenhova nem fér be nagy kabin. Akkor érdemes elgondolkozni, hogy szoronkodik e az ember vagy marad a kád. A tálcát tekintve nekem épített tálca van, ami gyakorlatilag mindenhol kivitelezhető, mert egy ugyanolyan emelvény mint a zuhanytálca csak burkolva van járólappal és alatta szigetelve. Soha nem volt vele gondom és valószínű tartósabb is mint a normál zuhanytálca, nem folyik alá a víz nem kell körbe tömítgetni.
2013. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!