Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Éjjeli szekrényre ilyen...

Éjjeli szekrényre ilyen lámpát tenni gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Színben harmonizálna a szoba domináns színeivel. Lehet, hogy az ernyős lámpák mutatósabbak, de olyat szeretnék, aminek erős a fénye (sokat olvasok este).


2013. febr. 8. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pontosan ilyen van olvasásra.. Miért lenne gáz? Ki fogja leszólni? Behívod a szomszédot, hogy mit szól hozzá, vagy mi a túró?
2013. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs ezzel baj, ha ilyet használsz. Bár ha azt akarod hogy mutatósabb legyen akkor vegyél egy normál ernyős lámpát és az ágy fölé meg szerelj fel egy ehhez hasonló olvasólámpát ami kimondottan falra van.

Valahol lehet kapni olyat aminek ilyen csipesze van így valami polcfélére is feltudod tenni beállítod és ennyi.

Nálunk sima normál éjjeli lámpa van, de én felszereltem az ágy fölé ilyen olvasólámpát is, mert a barátnőm időnként szeret olvasni vagy még netezik előtte a laptopján.

2013. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, pirosba.
2013. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!