Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A Jyskben kapható (20e ft-os)...

A Jyskben kapható (20e ft-os) ruhásszekrények mennyire strapabírók? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi vettünk annó, egy hulladék volt. Csuklott-nyeklett.

Szét is vágtam hamar.

2013. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam... köszönöm a választ!
2013. febr. 18. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégvmi: régi, kidobásra ítélt tömör tölgyfa bútort újítottam fel (egy nagy, fiókos komód + kétajtós szekrény), csiszoltam, lakkoztam, gyönyörű lett, örök élet + 1 napig kibírja.

A jó minőségű bútorok megfizethetetlenek.

2013. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ugye tényleg nem vártál csodát??? Egyébként ennyiért veszel egy régebbi nem divatos szekrény sort majd csiszolás aztán valami frankó színre lekened és esetleg új fogantyúk aztán nem csak jól nézz ki,de akár ugrálhatsz is rajta.Persze ezeknek az olcsóaknak megvan az előnyük is hiszen nagyon könnyűek így még cuccokkal tele egyedül a szoba egyik végéből a másikba át tudod rakni,de egy olyat amiből nem sajnálták az anyagot még üresen se egyszerű egyedül.
2013. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek egyszer használatos bútorok. Összerakod ott, ahol a helye lesz, aztán nem húzogatod, nem tologatod, mert csak szétesik. Esetleg felül még a falhoz is odarögzíted, hogy ne deformálódjon, vagy ne dőljön!

A minap akartam odébbhúzni egy ilyen szekrényt, rendesen megijedtem! Csattogott, ropogott, csavarodott, nyeklett, de sehol nem találtam olyan fogást rajta, amivel sérülés nélkül tudtam volna mozgatni!!!

Ennek ellenpéldája: '80-as évekbeli Zalabútor szekrény. Egy szekrény olyan nehéz, mint egy kispolszki :-). Egyetlen ajtajában van annyi anyag, mint egy egész, jiskes kínai szekrényben! Ketten is csak nyögve tudtuk odébbvinni. De amikor dönteni kellett, az bizony nem nyeklett egy milimétert sem!!!

Szóval én is vennék inkább használtan egy régebbi, magyar bútort, mint egy új olcsó kínai csodát!!!

2013. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, naivan azt gondolnám, hogy egy bútorként árult szekrény betölti a bútor funkciót és nem szobadísz, amihez óvatosan kell hozzányúlni. De igazatok van, tényleg jobban járok egy régivel, bár most a hátam közepére sem kívántam a csiszolgatást festegetést. Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt!
2013. febr. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!