Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel jönnénk ki olcsóbban,...

Mivel jönnénk ki olcsóbban, tapéta vagy fesék? (gyerekszoba)

Figyelt kérdés
5x5 az alapterület,a magasság meg kb 3-3,5m
2013. febr. 21. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Amennyiben makulátlan, tükörsima falad van, akkor festék. Amennyiben nem, akkor egyértelműen a tapéta. Ápol és eltakar. Igaz mintafüggő is lehet az ár, a hulladék miatt.
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a tapéta,azt is festeni kell.

Gondolok itt egyszinű fürészporosra,ami a ragasztásnál összekenődhet.

Ha csak nem nagyon egyenletlen a fal,akkor én inkább festenék.

2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A festésre gondoltunk először.

De az a baj vele,h.jelenleg bordó a színe,és világos színt akarunk(pasztel színek pl lila,zöld)A bordót akkor le kel csiszolni elvileg,nem?Vagy van valami alapozó szerüség amivel ez kimaradhatna?

2013. febr. 21. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kis szobáról van szó .Tapéta alá is sima fal kell.

A jó minőségű tapéta nem olcsó,talán már nem is divat annyira .Ha gyenge minőségű a tapéta ,csak a küzködés van vele.Csak a precizen felrakott marad meg sokáig a falon .

Jól fedő festéket kell venni.Aztán a második festék már

takar is .A munka sokkal könnyebb,és gyorsabb is .

ha nincs gyakorlat a tapéta felrakásában ,2 embernek egy hetet is elvesz.

2013. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy pl úgy,h. Veszünk valami vilagosat ami nem a legdrágább,és arra amit akarunk egy jó minőségűt?
2013. febr. 21. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a bordót pinkre egy réteggel átgurítottam, igaz festék és festék közt van különbség. Neked a cca 60m2-re elegendő a legjobból 5 liter. Lehet itt márkát írni? :-)
2013. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad a rétegeket halmozni, főleg egy bordó nem lehet gagyi festék, arra egy réteg gagyi és felpergeti a minőségi! Tipp: [link]
2013. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írhatsz márkát.Én a duluxot nézegettem.Arra elég jókat ír meg,h1l elég nagy felületre is elég lehet.Ja és,h.régi festésre is jól fed.
2013. febr. 21. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Toltam 1-2m2-t, már nem az ICI terméke, így én a Héra felé hajlok. Bordóra, Erfurton, pinket kért a lányom, 22m2-re, egy réteg takart és egy 1,2 literrel. Én is meglepődtem. :-)
2013. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudnál róla egy képet linkelni,h legyen fogalmam ról milyen szín az?Nem találom sehol.
2013. febr. 22. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!