Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jysk bútoráruház tényleg...

Jysk bútoráruház tényleg olyan rémes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára új lakásba költözünk, és próbálok véleményeket, tapasztalatokat gyűjteni a bútorüzletekről. Jysk-ben nagyon jó dolgok vannak, nem is olyan vészes áron, épp ma nézegettem egy katalógust. Nappali, hálószobobabútorra lenne szükségünk és egész jókat találtam a szórólapon. Viszont nem hallottam idáig még jó tapasztalatokat a Jysk-ről. Tényleg szétesnek a bútorok a mindennapi használattól? Nem érdemes ott vásárolni nagyobb bútort, inkább csak kiegészítőket?
2013. febr. 26. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Vettünk ott szekrényt 23eFt-ért,megfelelően összeszereltük és fél év után egyszerűen összecsuklott.

Viszont a konyhaasztalunk még egybe van(1.5éves).

Én szekrényt biztos nem veszek ott mégegyszer.

Függönyök,egyéb kiegészítők jók.

2013. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy szekrényt vettünk (30e), meg egy ülőgarnitúrát.

Az ülőgarnitúrát fél év múlva visszavittük, a szekrény egy év után összecsuklott attól, hogy napi 1-2x kinyitottuk az ajtaját. Soha többet.

2013. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ott jó cuccok :) De most komolyan szerinted miért van az,hogy egy igazi fa hálószoba bútort pl 140ezer helyett 40ezerért megkapsz??? Hát a minőség különbség miatt!!! Egy igazi fa szekrényre még 90 évesen is pakolhatod a cuccodat,de egy olcsó és nem csak jysk szekrénybe már nem fogod.

Nekem amúgy semmi bajom nincs a használt cuccokkal pláne,hogy minőséget kaphatok annyiért mintha egy új ócskát vennék!

2013. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miről beszéltek...


2 szekrényünk is van tőlük, mindkettő több éve rendesen bírja a strapát, pedig a legolcsóbbak voltak...

2013. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem, mi bajotok van a bútoraikkal... nekünk az ágyunk van onnan, lassan 1 éves lesz, de az égvilágon semmi baja, még csak nem is nyikorog.

Egyébként hogy tud egy szekrény összecsuklani? Nem értem, mit értetek összecsuklás alatt.

2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
Hát vannak ránézésre gagyi bútorok, viszont láttam már strapabíró étkező asztalt is. Szóval nem lehet általánosítani, ki lehet fogni jobb minőségű dolgokat is. Kiegészítők, függönyök egyéb tárgyak viszont szépek, bátran lehet venni ezeket a JYSK-ben.
2013. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 babuka881231 válasza:
33%

Anyósomék egy üveg étkező asztalt vettek még annó,6 székkel,az asztalnak még nincs baja,de a székek,talán fél éven belül tönkre mentek,silány vackok voltak...

A barátnőm 1 éve járt allergiás kezelésekre bőrgyógyászhoz,mert nem tudták eldönteni,hogy mire allergiás,mígnem egyik nap észre vett az ágya mellett egy bogarat,kihúzta az ágyat a helyéről és mindenhol a falvédő alatt is,hemzsegtek az ágyi poloskák,a rovarirtós azt mondta az ággyal került a lakásba a poloska,azok marták sebesre az egész testét,nem allergia volt.

Szóval jót nem tudok mondani a jysk-ről :/

2013. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Mi ágykeretet és ágyrácsot vettünk és egy év használat után meg kellett erősíteni, mert rendszeresen kiestek a rácsok belőle. Az állandó kamu akciók miatt meg már nem is veszek ott semmit, pedig közel van az egyik üzletük.
2013. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a kamu akciót kirészleteznéd utolsó???
2013. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nos kezdek valamilyen összeesküvés elméletre rábukkanni az elhangzottakban! Nyílván kilóg a lóláb, ha valamit sokkal olcsóbban hirdetnek, mint a többiek, de azért ez nem azt jelenti, hogy a kipusztításunk a fő cél! Ez a história azóta tart, mióta kitalálták, hogy a bútorainkat magunk szereljük össze! Ezt használják ki a kisebb cégek, hogy esetleg gyengébb minőségű árúikat is elsózzák valahogy! Mindezek ellenére azt mondom, hogy a bútorlapok statikája mindenhol egyforma, csak az összeszerelésük stabilitása változik, sokszor apróságokon múlik, hogy tartósabb eredményre jussunk! Sajnos az tanácsok terjedelme meghaladja az itt szokásos méreteket, de konkrét esetekre szívesen vállalkozok üzenetekben! Esetleg keress a [link] helyen!
2013. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!