Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Asztalilámpa ernyő dekorálásár...

Asztalilámpa ernyő dekorálására ötletek?

Figyelt kérdés
Fehér, textil anyagból van. Azt szeretném, ha hangulatosabb fényt adna, ezért valami meleg színnel (pl sárga, barackszín) dekorálnám. Milyen megoldások vannak? Rá lehet decoupage-olni szalvétát a textilre? Vagy estleg vonjam be rizspapírral, vagy egy áttetsző, színes kendővel? Minden ötletet szívesen veszek. :)

2013. febr. 26. 22:31
 1/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem annyi jó ötletet felsoroltál, hogy ezért nem jönnek válaszok! Szerintem bármelyik megoldás működhetne úgy hogy rajtad múlik!
2013. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. febr. 28. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hímzés, gyöngyözés vagy textilfesték még az ötletem.
2013. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötletet! Áttetsző, színes gyöngyön át biztos szép fényt adna. Azt hiszem, emellett fogok dönteni. :)
2013. márc. 1. 09:50
 5/5 anonim válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy textilfestékkel csigamintákat festhetnél rá, és ha szerencséd van, akkor a falakon este, mikor ég a lámpa láthatod a mintát:)
2013. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!