Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ehhaz hasonló asztal tudnátok...

Ehhaz hasonló asztal tudnátok olcsóbban, vagy ha asztalossal csináltatnék ilyent az olcsóbb lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 9. 11:06
 1/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
A csináltatás nagy valószínüséggel nem lenne olcsóbb! Azt kell érteni, hogy ahol ennyi fiók van az több, mint két szekrény! Sok anyagot és egyéb kütyüt tartalmaz, ami drágítja a dolgot! Én annak idején mindenkinek azt mondtam ilyen esetben, csak akkor éri meg az ilyesmit csináltatni, ha a méreteken valamiért változtatni kell és ezért nem lehet készen hozzájutni! A tömeggyártással nehéz felvenni a versenyt! Lényeges, hogy ha lapra szerelve kapod igyekezz minél precízebben összerakni! ha van benne csapolt rész, akkor azt ne csak a csavarok tartsák össze, hanem ragasztót is használj!
2013. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészen biztos nem lenne olcsóbb megcsináltatni, pláne ha ennyire aprólékos munkára vágysz. Hasonló felépítésű, de kevesebb tárolóhellyel rendelkező asztalokat viszont 20-25 ezer forintért is lehet már olykor venni, viszont engedj meg egy megjegyzést.

Én relative eszméletlenül sokat ülök íróasztalnál és soha de soha nem vennék olyat, ami alá nem tud az ember rendesen beülni. Ha számítógépezni ülsz oda akkor kihúzod a bill. tartót és nincs gond, de odaülni tanulni, dolgozni, avagy laptopozni baromira kényelmetlen lesz, mindig belerúgsz az alsó polcba, stb. Ha sokat ülnétek előtte, akkor én azt a polcot onnan lehagynám, inkább a monitor mellett legyenek még polcai, ha nagyon szükség van rá.

2013. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor még tovább keresgélek.
2013. márc. 9. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy tippem van! Ha van a környéken faipari iskola, ahol asztalosokat képeznek, ott szoktak nyersanyagáron vállalni ilyesmi munkákat. Nekik jó, mert gyakorolhatnak, neked jó, mert relative olcsón megúszod. Talán így valamivel kevesebből is kijönne, mint ez az asztal.
2013. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!