Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Költöztető cég, vagy kistehera...

Költöztető cég, vagy kisteherautóbérlés? Vidékről költöznénk Pestre.

Figyelt kérdés
Körbenéztem már a neten, fel is hívtam pár vállalkozót. egyenlőre úgy látjuk, hogy bérelni lenne jobb. hasonló tapasztalatok? a vidék kb 90km távolságot takar.
2009. szept. 13. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem a távolság szempontjából mind1, inkább a pakolás miatt nem mindegy.


én csináltam már mindkettőt.

2009. szept. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is költöztem már, csak a másik irányba és 200km-re, Bp-ről vissza Pécsre.

Sok cég van, aki ezzel foglalkozik. Érdemes mindegyiktől megkérdezni, mert óriási különbségek vannak az árajánlatok között.

Volt aki 100eFt-ért vállalta volna és volt olyan, aki 30eFt-ért.

A családban volt pár hónapja még egy költözés, nagyjából ugyan ilyen távolságról Szegedről Pécsre. Egy kis 1,5 szobás lakást kellet elköltöztetni. A legolcsóbb ajánlat ott is 30eFt körüli volt.

A bérlést még nem próbáltuk. Elvileg olcsóbb. Persze ha von hozzá embered is mindkét helyen akik segítenek be-ki rakodni és esetleg az emeletre cipelni a bútorokat. Az sem kis munka...

2009. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kocsibérlést 15e Ft-ból meg lehet úszni, kb. 200 km-re vonatkozó gázolaj sem igazán olyan vészes, talán 5e Ft körül van. Tehát ez az olcsóbb, de itt nektek kell pakolni.
2009. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen. a vidéki ház még oké, mer földszintes. de 4. emeleti lakás már húzósabb.. lehet hogy inkááb fizetünk többet, de nem teszem tönkre a derekamat :)
2009. szept. 14. 17:15
 5/7 anonim válasza:
Mi 6 hónapja költöztünk,igaz a távolság csak 50km volt .Családiból panelba és 4-re.Én a költöztető melLet maradtam mert ő hozott segédet is. Nem volt drága!
2009. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
háátt. amikor hívtam egykettőt, csak úgy repültek az 50, meg 70ezrek. bár kinek mi a drága. mondjuk egy hét Hévízen, hogy a derékfájásomat kezeltessem valóban sokkal drágább mint az említett összegek :)
2009. szept. 14. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
A párom tesójáékat ismerős költöztette, ő kért mindennel együtt 10 ezret. A táv 120 km. Összehívták a barátokat oda ahova költöznek, és 4 fiú pikk-pakk felhordta a cuccokat. Nincs esetleg ismerős nagy autóval, aki olcsóbban elvállná? Pakolni meg segíthetnének a barátok.
2009. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!