Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 18 éves fiam szobáját most...

18 éves fiam szobáját most festettük újra. Persze az ő egyéniségéhez megfelelően. Mit tennétek egy üres, de csíkos tapéta falra?

Figyelt kérdés
3 fal egyszerű hófehér egy pedig zöld/szürke/fehér csíkos tapétával van bevonva..mit tennétek arra a falra,ami tapétázott? annyira kívánkozik rá valami... kép? vagy kiegészítő bútordarab? a bútorai natúr fenyőből vannak.. róla annyit, hogy imádja az autókat,motorokat...(bármilyen meglepő is)

#bútor #kép #polc #csíkos fal kitöltése
2013. ápr. 3. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 3. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb képet egy régebbi autóról.modern autó nem illene a designhoz.
2013. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

üvegpolcot

[link]

ara tesz amit akar (1-1 makettautó szépen mutatna)

2013. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:
Szerintem is egy nagyobb kep lenne jo, regi motorral, vagy regi autoval, stilusban azok illenenek ehhez a designhoz. Natur pacolt kepkerettel.
2013. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Itt lehet néhány ötlet!
2013. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kalmj ***** válasza:
Egy fényszóróba szerelt világítás, vagy egy autó, motoralkatrész. Kormány, spoiler, ilyesmi. Azt hiszem egy kép már kevés 18 évesen, de ha mégis jó, akkor is inkább egy fa hátlapot kéne föltenni, amin cserélgetheti a képeket. :)
2013. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igy is tok jol nez ki, en nem tennek ki semmit.. bar az en stilusom elegge minimalista.. szoval nekem tetszik.. talan egy uvegpolc tenyleg jo otlet..
2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!