Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van itt valaki, akinél a...

Van itt valaki, akinél a konyhában az ablak felett nincs külön karnis, hanem az ablak felett lévő szekrény alján lesz a sín és ezen lesz a függöny? Mert én ilyet szeretnék!

Figyelt kérdés
Az ablak minden alul és mindkét irányba körbe lesz építve szekrénnyel. Felső alatt 2 sín lesz, az egyik a sima a másik a sötétítő függönynek! Szerintetek?

2013. ápr. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem is körbe lesz építve
2013. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam nem így van megoldva, de van egy szoba ahol van egy kis ablak és felette egy polc rendszer megy végig a falon, még az előző tulaj csinálta így de meghagyta nekünk, mert nem volt kedve leszerelni, és mondta hogy nem passzolna az új házához sem.

Abba a szobába tetőtéri részen van így megoldva az ablak elég kicsi és kb fejmagasságban van a polc meg a plafonig ér, ami az ablaktól számítva kb 80 cm magas, és ott is alatta van a karnis rászerelve. Én nekem nem tetszett de nem volt kedvem szenvedni a leszereléssel mert azt a szobát alapból nem használjuk így fogtam ráraktam a függönyt és ennyi. Jól néz ki így, páromnak tetszik, nekem kevésbé, de ameddig csak tároló szoba addig jó, aztán felújításnál úgy is lekerül az egész, mert akkor nagyobb ablak kerül oda meg minden.

Ha neked ez tetszik és jól fog kinézni akkor nyugodtan mehet szerintem. Főleg ha úgy lesz beépítve hogy a karnisnak nem lesz külön helye.

2013. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a karnisunknak nem lesz külön helye. Nem ez volt álmaim konyhája, de csak így lehetett megoldani több okból is a függönyt. Küldenél képet! Úgy megnézném, hogy nálatok hogy néz ki!
2013. ápr. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!