Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az alábbi kristálypohár...

Az alábbi kristálypohár minták közül melyik a legelegánsabb, legfinomabb?

Figyelt kérdés

[link]


Most költözöm és szükségem van egy készletre grillpartikhoz, szülinapokhoz, stb. Nekem a "NÁD" minta tetszik, nektek?



2013. ápr. 14. 19:01
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a Flame.
2013. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

grillpartihoz nem illik a kristály

-legfeljebb a sznoboknál -

2013. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk forgórózsás van,de grillezéshez sajnálom kivinni.Túlzottan kell ügyelni arra,hogy ne törjön el.Grillezéskor mi a legegyszerűbb(NEM GAGYI) tányérokat-poharakat használjuk.

Amúgy nekem is a flame tetszik(a nád nekem már túl sok minta).

Üdv

2013. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek kettessel. Grillparti, meg kristálypohár... micsoda sznobizmus. Ha valakinek annyi pénze van, hogy kristályból vásároljon teljes szettet, (boros, pezsgős, stb.) annak kellene legyen saját ízlése is.

Ha azt mondom X minta tetszik, akkor azért megveszed, mert egy ismeretlen a neten azt írta?? Anyám borogass...!

2013. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok van. Mondjuk egy születésnappal egybekötött grillezésen el tudom képzelni. Természetesen nem az ötletszerű esti sütögetésekre szánom a hollóházi és a kristály terítéket... Van saját ízlésem, megírtam nekem melyik tetszik. A kérdés inkább az általam kiemelt minta minősítéséről szólt (giccses, egyszerű, stb) Nekem a FLAME, amit eddig írtatok túl modernnek tűnik, kristályhoz valami tradicionálisabb mintát gondoltam. Nem értem miért kell mindenkit sznobnak minősíteni aki az "átlagembertől" egy kicsit jobban odafigyel a részletekre. Habár, szerintem az "átlagember" sem papírtányérral terít a jeles alkalmakon....
2013. ápr. 16. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

akkor nevezhetem stílustalanságnak is.


nagyestélyihaz sem fogsz tornacipőt felvenni (vagy forsítva).


A grillparti direkt arról szól, hogy füstszagúak leszünk, a fűbe ülünk, lazulunk, nem baj, ha fellökünk egy poharat.


Nincs szánalmasabb, mint amikor a háziasszony lerángatja a terítőt, és mindenkinek bűntudatot okoz, hogy most tönkretették a terítőjét, amit rájuk "áldozott".


Kíváncsi lennék, te hogy viselnéd a kristályaid halálát...


Még egy könyvet is olvastam 20 éve, hogy el kell hinni, hogy a gazdag emberek is racionálisan viselkednek, kerti partin nem terítenek porcelánnal, hanem papírral, és műanyaggal. A gazdagság, vagy nagyvonalúság nem egyenlő a hülyeséggel, stílustalansággal.


(ketteske)

2013. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Alkalmakkor én is kristállyal meg ezüsttel, damaszttal terítek az ebédlőben.

De a kertbe nem illik ez a sítus, és eltúlzott.

Az átlagot nem úgy kell meghaladni, hogy erőlködünk...

(ketteske)

2013. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ketteske! RESPECT!!! Mindannyiunk nevében, akik "átlagemberek" vagyunnk a kérdező szerint. Köszönjük az érvelésed, teljesen korrekt!! Zöld pacsit érdemel!
2013. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ketteske! RESPECT!!! Mindannyiunk nevében, akik "átlagemberek" vagyunk a kérdező szerint. Köszönjük az érvelésed, teljesen korrekt!! Zöld pacsit érdemel!
2013. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi
2013. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!