Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Belsőépítész vagy/és lakberend...

Belsőépítész vagy/és lakberendező kell ehhez?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy szerkezet kész lakást veszünk és szeretnénk egy nálunk kreatívabb emberrel berendeztetni/beépíteni (lehet nem ez a megfelelő szó). Ilyenkor kit kell keresnem a kérdésben lévők közül? Az asztalos, kőműves és egyéb mestereket ők intézik vagy nekünk kell külön keresni?


Mi valahogy úgy képzelnénk el, hogy van egy ember aki csinál egy tervet majd ő felügyeli/menedzseli a munkálatokat, vagy ez csak az amerikai sorozatokban van így ? :)



2013. ápr. 14. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon is van, csak annyit kér, hogy azt leírni nem lehet. (500.000 Ft körül)
2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lakberendezőt keressetek.
2013. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
Véleményem szerint nézzetek jól körül az erre alkalmas folyóiratokban, vagy ismeretségi körben! Gondolom Azért eddig is éltetek valahol és valamilyen ízlésvilágotok kialakúlt már! Én sokat asztaloskodtam, úgy hogy nyugodtan merem mondani, hogy egy jó szaki felér egy lakberendezővel és ha összedugjátok a fejeteket lehet, hogy olcsóbban kijöttök a dologból! Nyílván a lakberendező az igazán profi megoldás, de az ő díja sem semmi és akit ajánlani fog, szerintem ő is megkéri az árát! Egy jó asztalos biztos, hogy rendelkezik olyan ismerősi körrel, akik a gépészeti dolgokkal is tisztában vannak, úgy hogy eredményes lehet! Persze referenciát mindenképp kérni kell és lehetőleg ne fényképet, hanem mutassa meg amit csinált, akkor nyugodtak lehettek, ha az ottani tulaj meg van elégedve! A burkolatok jelenthetnek még gondot, ehhez hideg és melegbúrkoló szaki kell!(parketták, csempék, járólapok) Úgy gondolom, szintén az asztalos szakiból kiindúlva, hogy ha van olyan kapcsolat, aki a gépészeti dolgokat ismeri(tűzhely, mosógép,fűtés mosogatógép, vizes berendezések stb) szinte biztos, hogy van búrkoló ismeretsége, tehát lépésenként szerintem összeállna a kép! Próbálkozzatok ezzel az úttal is esetleg!
2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!