Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen lehet a legideálisabb...

Milyen lehet a legideálisabb szoba?

Figyelt kérdés

van egy szobám jelenleg csak erre futotta, szeretném kicsit feldobni de sajnos nemtudom hogyan. jelenleg nincs ablak rajta és sötét piros a szoba kisit fullaszto itt lenni de szeretném ha világosabb lenne, van benne egy kékes fehéres franciaágy, egy világos barna polcos, szürke állványos tv polc, egy szürke tv, egy világos barna szinű asztal és egy sötétebb barna színű fonott szekrény!! van valami ötltetetek hogy amig a lyukban kell lennem milyet alkothatnék belőle hogy jobb legyen ott lenni?!

a megértő és segítőkész válaszokat köszönöm!! :)



2013. ápr. 21. 20:48
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom átfestheted-e, ha albérlet nem biztos, de kérdezd meg. Meg vehetnél bele művirágot (az igazi nem élné túl hogy nincs fény), tehetsz a falakra fényképeket, vehetsz még lámpát, hogy világosabb legyen, színes ágytakarót, ilyesmit. Én ezt csinálom az albérleti szobámmal, bár ennek van ablaka. De az egyik lakótársaménak nincs, de nagy és tágas, és van benne sok lámpa.
2013. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen átfesthetem megkérdeztem, de nemtudom hogy melyik zín lenne a legideálisabb, én is meghalni készülök a szobában nem csak a virág!

köszönöm szépen az ötletet megpróbálok mindent amit leírtál remélem bejön :)

2013. ápr. 23. 12:52
 3/6 anonim válasza:
Első vagyok. Én biztos sárgára festeném :) Szerintem a sötét színeket kerülni kéne, lévén hogy nincs ablak. Meg vehetsz bele ilyen falmatricákat is, azzal is nagyon szépen fel lehet dobni. Vagy én pl pont pár napja totálisan átrendeztem az én szobám, vettem bele új ágytakarót meg egy kicsi szőnyeget, és annyival sokkal sokkal jobban tetszik most :) Szóval egy átrendezés is segíthet ;)
2013. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
világos barackszínűre festettem az egész szobát, tettem a közepénél fenntebb kicsivel tapétacsíkot szintén világosabb, megfogadtam a tanácsodat a képek bejöttek :), fénylő hatású szines képeket tettem hosszúkásat, világos ágykárpitot tettem a kék helyére persze amit gyorsan leis tudok venni így nem rongáltam meg semmit :) világos színű kiegészítőket vettem 3 hosszú álló lámpát és máris szebb rásem lehet ismerni :) én is átrendeztem és mostmár így szeretek benne lenni nem úgy mint eddig ;) nagyon szépen köszönöm a sok tippedet és segítségedet! bizosan jól nézhet ki a te szobád is :) legkissebb apróság is feltudja dobni ^^
2013. máj. 3. 19:09
 5/6 anonim válasza:
Szia! :) Jaj, örülök, hogy jól sikerült :) Sok boldogságot benne :)
2013. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj, nekem a kedvenc színem tengerkék, de az én szobám narancssárga :)
2013. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!