Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szőnyeg erkélyre?

Szőnyeg erkélyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most költöztem új lakásba, van egy 3 m2-es erkélyem is a nappaliból. Mivel nem szeretem a papucsot, és mezítláb járok a lakásban, mindenhol szőnyeg van, persze ha ki akarok menni az erkélyre, most van ott egy papucs. Az előttem levő bérlőnek volt egy csúnya vastag meleg szőnyege a hálóban, arra gondoltam, szétvágom és kiteszem az erkélyre..Nem fog megrothadni az eső miatt, meg minden? Van valakinek szőnyeg az erkélyén? és télen behozni vagy hogyan? télen nem jártam az erkélyre olyan gyakran...Köszi.
2013. ápr. 25. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem célszerű kirakni, mert tényleg berohadhat. Meg ha csúnya, akkor azért se.

Szerintem ha mindenképp akarsz, akkor tegyél ki néhány fürdőszobaszőnyeget. Például ilyet: [link]

Olcsó is, kicsit jobban is bírja a vizet, nem csúszik, és nem utolsósorban az ilyen kis szőnyeget egyszerűen bedobod a mosógépbe, ha takarítani kell. Télre meg egyszerűen beteszed a szekrénybe vagy ilyesmi, nem foglal sok helyet.

2013. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem van jobb ötletem:


nem kell feltétlenül Ikea, biztos van máshol is, de én itt láttam, ezért ezt linkelem, ez kifejezetten kültérre van, szép és járhatsz is rajta mezítláb.


[link]

2013. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A másik, hogy ugyanúgy koszolódik, szóval hiába van szőnyeg, a lábad nem marad tiszta, ha mezítláb mész ki. A szél telefújja porral, homokkal, stb. Szerintem egy egész vékonyat, nagyon rövid szőrűt érdemes, amit könnyű tisztítani.
2013. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legkevesebb az eső, mert ha esik, beveszed. De gondolj bele, az erkélyt is kb. hetente fel kell mosni, milyen koszos lenne egy hónap után!! Csak úgy tedd ki, ha utána meg y a kukába pár hónap után...a linkelt megoldás jobban tetszik, a faburkolatos.
2013. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta van kint az egyik teraszomon szőnyeg.

Természetesen semmi baja.


Az a neve, hogy kültérre való műfű!!

:)

2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, nekem sem volt az ínyemre...ki is dobom a szőnyeget...és tényleg iagazatok van, a por mindent befúj, és mezítlab akkor nem ajánlatos sétálni...veszek inkább egy pár facipőt :-))
2013. ápr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!