Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Wc be, kézmósó. Elég a hidegvi...

Wc be, kézmósó. Elég a hidegviz vagy hid, meleg? Nektek hogyvan, (wc külön helységbe nem a fürdőbe. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk hideg-meleg van. Ha meg lehet oldani, akkor így jobb szerintem, de nem gáz a csak hideg se.
2013. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak hideg van, azt hittem elég, és így spórolok. Nagy hiba volt... Legyen mindkettő!
2013. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak hideg van, de elég.
2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak hideg,bőven elég az is .Wc mindkét helyen van
2013. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gomzoli ***** válasza:
Hacsak nem központi melegvízellátás van, akkor nem érdemes melegvizes csapot odatenni. Ha gázbojlerrel melegíted a vizet, akkor kifolyathatsz 5 liternyit, mire felmelegszik, és odaér a kézmosóhoz. Nálunk emiatt csak hidegvizes van a wc-ben, de a fél perces kézmosásra nekünk az is jó.
2013. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
zolinak igaza van, átfolyósból mire felmelegszik már tök mindegy. De az is igaz, főleg, ha lakásból költözöl ki télen sokk fog érni, mikor megérzed, hogy a hideg víz egy kertes házban milyen hideg tud lenni és lesz mikor nem bánod a kifolyatott öt litert. :)
2013. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"télen sokk fog érni, mikor megérzed, hogy a hideg víz egy kertes házban milyen hideg tud lenni és lesz mikor nem bán"


Ráadásul 10m-en 1.5 liter van egy standard 16-os ötrétegű csőben. Neked milyen messziről kell hozni? 5m? :) Szóval .75 liter vizet pacsálsz el. Az 1Ft sincs. És igen, a panellakóknak nincs fogalmuk. Nekem sem volt. Télen gyakorlatilag NEM LEHET kezet mosni vele, olyan rohadt hideg lesz.


Ezen ne spórolj, én azt mondom! Tanulj a más hibájából! Én nagyon megbántam, hogy csak hideg van. Mennyit spóroltam? 2000 forintnyi csövet és csatlakozót? Vicc.

2013. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mondjuk az is igaz, hogy okosan tervezett háznál, nem a másik végéből, meg keresztbe kasul lesz jó messzire vezetgetve.
2013. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a tanácsokat,:) hát nekem kb 3m cső kell a bojlertól(áramos boj).már majdnem eldöntöttem a hid-vizest:) de valóban megondolandó hogy télen minenne hmm..

csak jobb lesz ha hideg meleg lessz............-csak meg jegyzem :)___:: volt ojan aki azt mondta minek egyátalán oda viz. ha fürdöbe van.na most alakitáslessz igy már ha csinálom csináljam normálisan. mit szaladgáljak a wc ből a für-be:))

2013. ápr. 29. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:

mindenképpen kell a wc-be víz

nem lenne jó p..sis/k..kis kézzel összefogdosni az összes kilincset

2013. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!