Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendeznétek be egy...

Hogy rendeznétek be egy rózsaszín szobát?

Figyelt kérdés

viszonylag kicsi szoba, kb 25négyzetméter (nemtudom hogy kell billen kiírni)

egyik oldala ahol az ablak van, tetőteres.

a bútoraim gyönyörűek, cseresznyeszínűek, ezeket mindenképp megszeretném tartani.

a falszín rózsaszín lesz de nem ilyen brutális vad pink, hanem halvány púderrózsaszín. (dulux hamvas rózsa)

szeretném stílusosan berendezni, 25éves lány vagyok.

nyilván nem szeretném ha nagyon "kirívó" lenne, de azért szeretnénk bele valamilyen meghatározó témát amitől lenne stílusa.

pl milyen kiegészítőket,és milyen függönyeket, textileket (ágytakaró stb) dísztárgyakat vegyek?

a funkcióit még megemlítem, ebben a következőket csinálom:

alszom, dolgozgatok itthon (laptopon)szóval nem csak hálószoba.


2013. ápr. 30. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ennél a két színnél, és ezeket variáld. Mondjuk vehetnél cseresznyeszínű függönyt, rózsaszín gyertyákat a bútorra. Cseresznyeszínű állólámpát, és ha parkettás a szobád, akkor egy szintén a szekrény színéhez hasonló kis szőnyeget az ágy elé, mellé...
2013. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

bár lehet rosszul fogalmaztam mert egészpontosan cseresznyefa szín. [link]

ilyesmi színben pedig elég furcsa lenne a függöny, lámpa..

bocsi a hibáért

2013. ápr. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!