Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi ennek a neve, és hol...

Mi ennek a neve, és hol kaphatok ilyet?

Figyelt kérdés

Engem a kerítés burkolta érdekelne. A nappalink egyik falára szeretnék ilyen burkolatot tenni, de sehol, egyik bavásárlóközpont oldalán sem találok ilyet. Mondjuk még a nevét se igen tudom. Talán mészkőből van, de ez se biztos.


[link]


Köszönöm!


2009. szept. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ciklopkőnek hívják. Itt találtam [link] , de gondolom, hogy sok helyen árulnak még. Azt hoszem, hogy a bauhausban láttam is.
2009. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor (két hete) a Tatabányai OBI-ban láttunk ilyen elkészített táblákat. Nem volt valami olcsó..
2009. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egyedi ciklopkövekből van kirakva, hanem táblásítottból. Második voltam.
2009. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt vannak képek és üsd be a keresöbe hogy disztégla :)

2009. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak:)! Hát sajnos nem olcsóak, de nagyon tetszenek. Nézegetem az árakat, és számolok, hogy mennyibe kerülne:).

Az obis oldalt nézem, de nem találom a termékek között. Szintén így vagyok a bauhaus oldalával. Mikor nem kellett, akkor meg persze megtaláltam a katalógusokban:S. Hasonlót már találtam a bauhaus egyik ajánlatában "falburkoló beaunce" néven, és ez is egész jó.


Köszönöm a válaszokat:)!

2009. szept. 28. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenhol van főleg tüzépen, ha nincs tudnak rendelni. lehet nem ismerted meg a tüzépen mert ilyen vékony kövek mintha ellene szeletelve mint egy kenyér. őket teszik fel igy.
2009. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet rakatni terméskőből(lapos is van) kőművessel. Szerintem olcsóbb, ha kőbányában megveszed, ha kimarad lehet lépőkő belőle. Sok sikert!
2009. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!