Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 100Ft-os boltban lehet kapni...

100Ft-os boltban lehet kapni evőeszközt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen minőségű?

2013. máj. 10. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbe lehet kapni,de én max villát , kanalat,kiskanalat vennék ,mert a kés az olyan is amennyiért veszed 50-150 ft 1 db ,ha 1 alkalomra kell a kés akkor lehet venni annyit talán kibír de hosszú távon nem ajánlatos kést venni 100ft os boltba kanál + a villa csak nem romlik el :D
2013. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amíg kolis voltam, csak ott vettem. A kést is. Egész normális kést is lehet kapni, olcsón. Egy baja van, hogy életlen, de egyszer megéleztem, tartotta az élét két hónapig. Persze itthonra vettem egy normálisabb késkészletet.
2013. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet,de nem mind jó minőségű. én egyszer pont késeket vettem, szép erős anyagból voltak, míg a mellette kirakott kanalakat a tekintetemmel eltudtam volna hajlítani,és még csak Uri Geller sem vagyok
2013. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100 forintos boltokban mindent lehet kapni, sz..rtól a repülőig...
2013. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Eredj be és nézd meg!
2014. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!