Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szükséges mindenké...

Szerintetek szükséges mindenképpen a szobába fotel?

Figyelt kérdés
Anyukámnál lakunk és majdnem minden időnket a szobánkban töltjük. A mi szobánkban csak egy számítógép asztal van és egy franciaágy (egyéb bútorok mellett), így csak számítógépezni lehet, vagy az ágyon feküdni. Férjem egész nap a gép előtt ül, én meg ha éppen nincs semmi dolgom, akkor fekszem az ágyon, de utálom már hogy mindig vízszintesben kell lennem. Túl nagyok az igényeim, hogy szeretnék egy fotelt a szobába, vagy tényleg úgy van, ahogy a férjem mondja, hogy mindig kitalálok valamit.

2013. máj. 19. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
De jó is lenne ha az én asszonyomnak is csak ennyi igénye lenne. Nálunk 3 szoba +nappali + étkező, És csak a nappaliban van fotel.A 3 szobában nincs.De ez csak 1 család.És általában reggeltől késő délutánig dolgozunk.
2013. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom, a férjem meg most munkát keres. Amikor azt írtam, hogy minden időnket a szobánkban töltjük, arra gondoltam, hogy a szabadidőnket.

Egyébként pedig szerintem jó dolog, ha vannak az embernek tervei, vágyai, és ezek megvalósításán dolgozik, nem pedig a kocsmában ül egész nap.

2013. máj. 19. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Félre értettél. Azt írtam,hogy nem egy nagy vágy.
2013. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem jó lenne! Ha csak a gép elé lehet ülni és az ágyra feküdni akkor egyszerűen nincs hol összeülni. Ha fér fotel szupi lenne de egyet hanem kettőt. Már ha társas oldaláról is nézed. Mondjuk ha nem volna neki elég hely akkor egy kicsi fotel is szóba jöhet. Vannak olyanok is. Meg vannak karosszékhez hasonló még kisebb de párnázott cuccok. Vagy kicsi székek kicsi kerek kávézó asztallal.
2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TappancsMancs ***** válasza:

*"de egyet hanem kettőt"


de NE egyet hanem kettőt

2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:

Vannak kicsik is

[link]

2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez tényleg iszonyat bosszantó. olyan mintha kórházban lennél, ahol semmi más ülőalkalmatosság nincs, csak az ágyad. brrrrr. vegyél egy ilyet: [link]


kényelmes, nem foglal sok helyet.

el sem tudnám képzelni, hogy összemossam az alvás és a nappali pihenés "helyszínét".

a férjed mekkora fukar dög, sajnál egy fáradt kis fotelt a feleségétől. legalább valami csóró kempingszékkel lepne meg, amiben ücsöröghetsz, olvashatsz...

2013. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fukar dög a férjem, hanem nagyon aranyos, kedves férfi, csak ő úgy gondolja, hogy nincs rá szükség, meg hogy fogná a helyet. De beleegyezett azóta és általában mindig belemegy ha venni akarok valamit. Csak a véleményetekre voltam kíváncsi, hogy nem-e hülyeség az egész. Köszönöm a normális válaszokat!
2013. máj. 20. 13:19
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Nagyon puritán a szoba/lakás ha nem lehet rendesen leülni. Akkor azért talán jobb ha két fotelben és egy dohányzóasztalban gondolkodtok. Vagy egy kicsi kávéasztal székekkel, az meg kisebb helyen is elfér.
2013. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Úgy értem legyen asztal is hozzá. :) A sima két szék,két fotel is kicsit várótermi :)
2013. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!