Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Falfestés! Melyik, /milyen...

RandomgirlLOL kérdése:

Falfestés! Melyik, /milyen színt válasszak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Eddig egy nagyon gyerekes tapéta volt fent, ehelyett szeretnék valami újat. Gondoltam barackszínre (fehéret nem akarok, mintával se, minden fehér a lakásban xD), vagy nagyon halvány levendulaszínre gondoltam. :)

Ti mit ajánlotok? Főként pasztellszínekre gondoltam...


2013. máj. 24. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben Egy tényleg halvány levendulát ajánlanék olyan 40centis sávban vízszintesen, és 40 centinként erősíteném a színt és igy jutnák el a padlóig.

Ez 2,6-2,7 méter magas lakásban 6-7 vízszinte csíkot jalent. Nagyon mutatós tud lenni.

2013. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, de semmiféle mintát nem szeretnék belevinni, még csíkot se, a lilát se akarom hangsúlyozni (úgyis sötét lesz a vége ugye), egy színben gondolkozom.

De nagyon jó ötlet! :)

2013. máj. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!