Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen magyar rendelős oldalak...

Milyen magyar rendelős oldalakat ismertek ahol vannak ágytakarók?

Figyelt kérdés

olyan kéne ami 140x200as ágyra való (szóval valamivel nagyobb hogy rendesen takarjon)

fontos hogy rendelős legyen, bármennyire is szeretnék nemtudok ikea ba , kika ba menni mert falusi vagyok, és nincs pénzem elutazni..

anno quelle ből rendeltem azt ami most van de sajna elhasználódott pedig nagyon szerettem..hasonló minőség érdekelne max 4ezerért


2013. máj. 30. 11:25
 1/1 anonim válasza:
Szerintem jóval olcsóbb, és még egyedi is, ha Te készíted el. Vedd meg a Neked tetszó anyagot megfelelő méretben, és vegyél hozzá ugyanannyi bélésanyagot, vágd ki, a két anyag közé tedd be a bélést, varrd körbe és kész is. Ha esetleg nem vagy varrós típus, szerintem felétek is laknak olyan nénik, akik tudnak ilyesmit :) Sok sikert Neked :) ha mindenképp rendelnél a bon prix ben láttam :)
2013. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!