Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szekrényem legyen?

Milyen szekrényem legyen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Felújítunk mindent a szobámban és új szekrényt kapok. Én olyat akarok,ami sima, csak egy tükör van rajta, de rendes szekrény. Apukám szerint pedig egy ilyen idős lánynak jobban illik a szobájába egy olyan szekrény, amiben üveg van. Mint egy nappali szekrény. Nekem az is tetszik és sok velem egykorú lánynak van olyan. Sőt! Szinte mindegyiknek. Szerintetek melyik illene jobban egy 14/L szobájába? Linkelnétek képeket is?
2013. jún. 5. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem polcrendszered legyen, ajtós részekkel, ne konkrétan szekrényed.
2013. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyik neked jobban tetszik, nekem pl sem a tükrös sem az üveges nem jön be. Te sem aszerint dönts,hogy a többieknek milyen van :)

Szerintem nézz szét mondjuk a balla bútor honlapján, nekem mindig is tetszettek az ifjúsági bútoraik,pl ez: [link]

2013. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem szépek az üvegajtós szekrények de olyat válassz ami neked jobban tetszik :) ne apukádra hallgass mert lehet pár hét/hónap után megbánod néz szét. Nekem legjobban az olyan tolóajtós szekrények tetszenek amiknek az ajtaján tükör van. Az praktikus és sok minden elfér benn.. plusz nem kell naponta rendet rakni mert nem látsz be rajta. [link]

17/L

2013. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!