Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám lefedni a régi...

Mivel tudnám lefedni a régi lakkozott fabútorokat legolcsóbban és legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Most koltoztem be az alberletembe es szornyen lehangolonak tartom a 70-es evek beli lakkozott sotet fabutorokat a szobamban. Szeretnem ugy lefedni oket valamilyen szep tapetaval esetleg, amit utana szukseg eseten a tulajdonosok el tudnak tavolitani ha ugy alakulna. Elore is koszo az otleteket!:)

2013. jún. 10. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem inkább ne, mert a politúrt tönkre teheted vele
2013. jún. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fabútort nem tudod ragasztott dologgal lefedni...1*rű terítővel vagy ilyesmivel mehet csak...
2013. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne ragassz rá semmit, nem fog lejönni a bútorról és tönkremegy a lakk. Használj világos, élénk színű lakástextileket - szőnyeg, ágytakaró, függöny, terítő - és még jól is mutathat.
2013. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Es ha a lakastulaj beleegyezne megis, hogy lefedjem, akkor mivel lenne a legcelszerubb? Ami viszonylag olcso konnyen beszerezheto es nem nehez felragasztani
2013. jún. 12. 01:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az öntapadós tapétát sajnos nagyon könnyű rondán (púposan, ráncosan) felragasztani és az esetek többségében gagyi lesz. Esetleg nagyobb, egyenes felületre (asztallap, szekrény vagy fiókajtó) sikerülhet simára a ragasztás, de ott is kérdéses, idővel leválnak-e a szélek vagy hamar foltosra kopik a használattól.

Ha a tulaj tényleg belemegy, én inkább rászánnám a munkát és lesmirglizném, majd lefesteném azokat a bútorokat.

2013. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném. Ha belemegy, hogy lefedd, de a végeredmény aztán másként alakul, mint ahogy elképzeli akkor elég kellemetlen helyzetnek nézel elébe.
2013. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, jobb lesz ezt meg atgondolni akkor.. Minden esetre koszi a segitseget nektek:)
2013. jún. 13. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!